miercuri, mai 21, 2008

Blogs: Brandul Booq se lanseaza cu o campanie pe bloguri

Unul dintre cele mai cunoscute branduri de genti pentru laptopuri din lume, booq, intra oficial in Romania prin compania Neocomm, incepand din luna iunie.

Pana la lansarea oficiala a brandului pe piata, o serie de bloggeri au fost invitati sa testeze la alegere gentile booq pe o perioada de 30 de zile. De fapt, vorbim acum de o prima faza a campaniei, importatorul avand in plan o a doua campanie pe bloguri spre sfarsitul verii, cu genti dintr-o colectie noua.

Cei 10 bloggeri care au acceptat sa recenzeze produsele booq in prima faza a campaniei sunt: Alex Mihaileanu (subiectiv.ro), Alex Brie (alexbrie.net), Andreea Retea (andressa.ro), Bobby Voicu (bobbyvoicu.ro), Cristi Dorombach (piticu.ro), Cristian Manafu (manafu.blogspot.com), Doru Panaitescu (dorupanaitescu.ro), Dragos Roua (dragos.roua.ro), Radu Ionescu (raduionescu.ro) si Victor Kapra (victorkapra.ro).

Etichete: , , ,

4 Comments:

Anonymous bagamare said...

foarte bine, poate pana la urma va lasa si gentile.

3:07 p.m.  
Blogger Cristian said...

din cate stiu fiecare blogger si-a ales geanta dupa cum a vrut, iar initiatorul campaniei a mentionat ca la final gentile pot fi pastrate. deci sunt sanse sa le pastreze toata lumea...

3:16 p.m.  
Blogger Mihnea said...

Eu mai astept sosirea unui brand in tara, respectiv Crumpler (http://www.crumpler.co.uk). :)

4:00 p.m.  
Anonymous Magazin online liveMag said...

Genti Crumpler o sa comercializam noi (liveMag.ro) de vineri 24.10.2008 .
Asteptam comenzi

10:16 a.m.  

Trimiteți un comentariu

Links to this post:

Creați un link

<< Home